Кафе бар Бајка

Кафе бар Бајка

Кафе-бар Бајка располага со пространа тераса и прекрасен поглед кон Паркот на езерата и тениските терени на Теннис Парк. 
Додека вашите дечиња се забавуваат со нашите дадилки, вие можете да се опуштите во кафето, и најразличните освежителни и топли пијалоци кои ги нудиме.
Наутро ви препорачуваме да ги пробате нашите неодоливи смути пијалоци, а во приквечерните часови коктелите кои ги подготвуваме, и да уживате во зајдисонцето.

 

Работно време

10 - 22ч